המדורים שלנו

זיכרונות הילדות של אבישי שטרית נרקמים לטור מלא צחוק, הפתעה ומסר לחיים.

קומיקס מותח על דרור יקרא, ילד דתי שקיבל כוחות־על. דרור נלחם נגד רשעים חיצוניים, וגם נגד היצר הרע שבלב. כל זה בהרבה אמונה, תפילות והומור.

חבורה של ילדים מגלה אפליקציה שלוקחת אותם למסעות בעבר. הילדים נפגשים עם דמויות מפתח יהודיות וישראליות ולומדים דרכן על העם היהודי והקשר לארץ ישראל. כל זה בכישרונה של הסופרת הידועה גלילה רון־פדר־עמית.

כוכב הילדים האהוב טוביה רוזנפלד מראיין בכל פעם ילדים וילדות שמספרים על הדבש והעוקץ – הטוב והרע – במצב המיוחד שלהם. למשל: ילדים חולי סוכרת, ילדים להורים שמשרתים בצבא קבע, ילדים מחוננים ועוד.

קורותיו המשעשעים של ינון בן ה־11, חברו השובב דובי, אחותו הקטנה שירה ועוד שלל דמויות ססגוניות ומצחיקות, מאוירים על ידי נעמה להב.

יהונתן, כוכב “ניידת החלומות”, משתף בטור מצחיק ומרגש את חוויותיו כאב לשני ילדים, המכונים במדור “פיסטוק” ו”פיצינוקי”.

קומיקס בהמשכים, מותח ומרתק, על ממלכה סודית שמתגלה מתחת לפני האדמה. הקומיקס משלב דמיון עשיר עם מידע היסטורי אמיתי.

קומיקס חייתי במיוחד. זוקי, מנהל גן החיות, פוגש חיות שונות ומשונות, לומד עליהן וגם נקלע איתן למצבים מצחיקים.

מדור חידות מאויר לקוראים הצעירים שלנו.

המדור של הילדים! כאן נפרסם ד”שים, ציורים, מגדלי קפלות, שטיחי פאזלים ועוד, והכי חשוב: את התמונות של הקוראים המתוקים שלנו!

המדור שבו נכיר את הילדים שלכם! בכל גיליון משתתפים שני מנויים – בן ובת, שמספרים על עצמם פרטים מעניינים ומפתיעים כמו הספר האהוב עליהם, למי היו רוצים לתרום מיליון שקלים ועוד.

מדור מצחיק ומפתיע ובו התכתבויות בקבוצת הווטסאפ של דיירי רחוב התמר. ברחוב שלל דמויות ססגוניות השונות זו מזו מאוד. התכתובת בין הדמויות יוצרת מצבים קומיים שחבוי בהם מסר ערכי.

המדור שיגרום לילדים שלכם לחשוב טוב טוב. חידות לשוניות, תשבצים, תשחצים וחידות היגיון מאתגרות ומספקות. בכל גיליון זוכים בפרס שני ילדים שענו נכונה על החידות מהגיליון הקודם.

המדור הוותיק והאהוב מביא לכם את הבדיחות הכי מצחיקות – כתובות, מצולמות ומאוירות.

מדור המיועד במיוחד לילדים בשלב ראשית הקריאה. בכל גיליון סופר או סופרת מוכרים ומוערכים כותבים סיפור חדש במיוחד עבור הקוראים שלנו. הסיפורים קצרים, מנוקדים ומאוירים ביד האומן של רינת גלבוע.

מדור ספורט הכולל ראיונות עם דמויות ספורטיביות מעוררות השראה, מעקב אחר אירועי ספורט חשובים בארץ ובעולם והסבר על מושגים שונים מעולם הספורט.

מדור בריאות המשלב הכרת חומרי גלם על כל תכונותיהם התזונתיות לצד מתכונים בריאים וקלילים שהילדים יכולים להכין בעצמם.

מסתבר שלבשל ולאפות יכול להיות קלי קלות! במדור זה לומדים הילדים לבשל בעצמם מתכונים קלים וטעימים.

מדגדג לכם באצבעות? במדור הזה נצבע, נגזור, נדביק וניצור בכל פעם יצירה מלאת צבע, דמיון ויצירתיות. כל זה בהדרכה ברורה, מלווה בתמונות, שלב אחר שלב, של הודיה תעשה.

המדור שיגלה לילדים דברים חדשים על עצמם. האם הם יותר ילדים של קיץ או של חורף? איזה חג הוא האהוב עליהם בשנה ומה המקצוע שהם הכי חזקים בו? את המדור כותבים בהומור הכתבים הצעירים שלנו.

לימוד הלכה בצורה מרתקת המחברת את ההלכה לחיי היומיום של הילדים, בליווי איורים צבעוניים וחידות נושאות פרסים.

לימוד משניות בצורה קלה וחווייתית, עם פירוש בהיר, איורים מאירי עיניים וחידות נושאות פרסים.

האם לבננה היו פעם גרעינים? איך עובד הפוליגרף? ומהו ספקטרום האור? מדור מרתק שחושף את הקוראים לעובדות מעניינות שמלמדות על העולם שסביבנו.

לומדים אנגלית בכיף בקומיקס מצחיק המגולל את סיפורו של הבלש פלאפי והתעלומות שהוא חוקר.

קומיקס צבעוני, ייחודי ומשעשע שמקנה לילדים כלים שילמדו אותם לצייר כל מה שליבם חפץ, בעזרתם של גיבורי הקומיקס – מחק, עיפרון ועט.

הקומיקס הוותיק ביותר בעיתון, כי עם הצלחה לא מתווכחים. ארתור ובלו נקלעים למצבים קומיים יחד עם חבריהם מהיער.

קומיקס מרתק שמפגיש את הקוראים עם סיפורי צדיקים מההיסטוריה היהודית. בצורה מעניינת ומהנה אנו לומדים על חסד, אמונה בה’, תפילה ועוד.

המדור מפגיש את הילדים עם דילמות מחיי היומיום ועוזר להם לפתח חשיבה עצמאית.

המדור מנגיש לילדים את חוכמת חז”ל שבפרקי אבות דרך סיפור התמודדותם של ילדים מרחוב רמב”ם עם אירועים שונים, דילמות חברתיות ומוסריות ועוד.

בכל מדור מכירים הילדים חי או צומח מהטבע הישראלי דרך תעודת זהות סיפורית, אגדה וקטע מידע המלווים באיורים משעשעים ומלאי חיים.

סיפור על חבורת ילדים שמתאגדת יחד כדי להוסיף אור בעולם ולתרום לסביבה. יחד הם עוברים הרפתקאות, מצרפים חברים נוספים ומביאים שמחה, חסד והמון אור לעולם.

רס”ן מוקי בר חוסן, הבובה המעוטרת ביותר בצה”ל, חוזר אל השטח כדי ללמד את הקוראים על הישרדות בטבע ופיתוח חוסן, עם איוריה משובבי הלב של המאיירת נירית ברנשטיין.

קומיקס מלא הומור, מתח והרפתקה, על קורותיו של הדמות האהובה בבא. הפעם בבא מנסה להבין מה פשרו של חרס מסתורי שמסוגל להרוס את כל ירושלים.

איך מציירים שופר, נסיכה, מבוך? הסופרת והמאיירת המוכשרת נעמה להב מלמדת את הילדים איך לצייר איורים יפים ופשוטים, שלב אחר שלב.

אם חשבתם עד עכשיו שפלסטלינה היא סתם גוש חומר צבעוני, חכו עד שהילדים שלכם יכירו את המדור הזה! כאן הם ילמדו ליצור מפלסטלינה כמעט כל דבר, והכול בצורה קלה, ברורה ועם תמונות ואיורים יפהפיים.

מדור השו”ת שלנו. כאן עונה הרב יוני לביא על שאלות קוראים שנשלחו אליו בנושאי אמונה, הלכה ומחשבה. כל זה בשפה נעימה ובגובה העיניים.

הפסיכולוגית טל אור סגל עונה לשאלות הקוראים ברגישות ובתבונה ונותנת במה לתחושות ולדילמות שהילדים מתמודדים איתן ביומיום.

קומיקס קצר וחמוד על הילד גדי ועל שונרא – החתול המצחיק, השובב והמתוחכם שלו.

בכל גיליון מתפרסמות שלוש תמונות ששלחו ילדים לתחרות הצילום. התמונות הזוכות מזכות את שולחיהן בפרסים יקרי ערך.

הסטנדאפיסט המוכר והאהוב יאיר אורבך נזכר בחוויות ילדות קורעות לב (וקורעות מצחוק), משתף בתובנות שלו על החיים ומציע שיפורים משלו לכמה מהתופעות היותר מעצבנות בחיים, והכול בהומור קליל וחד.

המדור הפותח את מוסף הנוער שלנו הוא מדור שנכתב לסירוגין על ידי שני כותבים מוכשרים – הסופר מיקי שיינפלד והשחקנית, הבימאית והסופרת רחלי מושקוביץ. כל אחד מהם מתבונן ברגישות על העולם ומגיש לנוער תובנות ומחשבות מעמיקות הרלוונטיות לחייהם.

דברים שצצים בקיץ, דברים שאימא שמה לי בסנדוויץ’ (ואני מתנגד!), דברים שעושים שיזוף מוזר, דברים שמבהילים אותי. כל אלו ועוד במדור מאויר של נעמה להב.

כאן המקום לשבור את הראש, לגייס את הידע הכללי שצברתם, ולאתגר את עצמכם בשלל חידות ותשבצים של החידונאית המוכשרת, תמר הירדני.

הורים מספרים

מצטרפים ומקבלים את הספר החדש של נדב נווה במתנה!

בהתחייבות לשנה *